مسابقه راز بقا

 موضوع: حیات وحش


تاریخ برگزاری:


• شروع مسابقه:
۱ خرداد ماه ۱۳۹۳


• پایان مسابقه: ۳۱ اخرداد ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۲ شب

برگزار کننده: شرکت رهنماکامیابان نخستین(بییپ)

 
تعداد سوالات: ۴۰ سوال

قیمت هر سوال: ۷۵ تومان

حامی:


• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

جوایز این دوره:


جایزه قرعه کشی ویژه: یک قطعه طلا به ارزش ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال(ویژه کسانی که حداقل به ۱سوال پاسخ داده اند)

آغازمسابقه:کاربر با ارسال عبارت OZV BARAN برای شرکت در مسابقه ثبت نام می کند.عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان است
 و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.کیوورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “RD” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله
پس از حرف “RD” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.مثال: RD۳  نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتوانددستور LAGHV BARANرا از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

تذکر مهم:با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن
لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید.
در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه می توانید کد RD ۳۳۳ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.


 نحوه امتیازگیری:کاربران با پاسخ گویی به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و به ازای هر سوال نادرست ۵۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.نحوه کسب امتیاز

امتیاز

پاسخ صحیح به سوالات

100

پاسخ غلط به سوالات

50

دعوت از دوستان

100 - 1000

کشف رمز

200 – 1000


 

 ربات راهنما


در این مسابقه موجودی به نام "ربو دانا" به کاربر  معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار او بوده  و به کاربر کمک می کند تا امتیازشرا افزایش دهد.


ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:


"روبودانا" برای پاسخ دادن به سوالات طلایی و کشف رمز به کاربر کمک می کند.

شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت RORAرا به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.

 کشف رمز:


در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۶رقمی است) ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات ، ۳رقم رمز نمایش داده می شودشرکت کنندگان همواره با ارسال RD۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.


در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه  ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف RDبه شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.


مثال : RD۶۵۶۲۳۴۱۱۹ دعوت از دوستان:

هر کاربر یک کد مخصوص به خود خواهد داشت که به وسیله آن می تواند دوستان خود را دعوت نماید. هر کاربر به ازای هر دوستی که در مسابقه دعوت کند ۱۰۰ امتیاز خواهد گرفت
نکته: هر کاربر می تواند حداکثر ۱۰ نفر را به مسابقه دعوت کند. نحوه قیمت گذاری:ارسال پیامک به۸۲۸۲رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV BARANبه ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست(فقط در ازای دریافت سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. )، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ریال محاسبه گردیده است. نحوه انتخاب برندگان:

انتخاب برنده قرعه کشی :یک قطعه طلا


در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگانی که به حداقل  ۱سوال در مسابقه پاسخ داده باشند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد.

- نکته:


جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.


 اعلام برندگان:قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده  و با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت می گردد.


شماره پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین برای پیگیری و اهدای جوایز ۸۸۸۴۰۰۷۱ -۰۲۱ می باشد.


 منابع:


فرهنگ نامه حیات وحش ایران
قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات بییپ: 
 

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.